MARTAT


Martat Banyo Mobilyaları  30 yıllık tecrübesi 2 ayrı üretim tesisi , 30.000 m2 kapalı alan ve 300 bin modül üretim kapasitesi ile  sektörünün öncülerinden olan , Türkiye de  260'a yakın bayisi ve 400'ü aşkın satış noktası ile  ; Aynı zaman da yurtdışında 30  ülkeye yaptığı ihracatlarla da kalitesinden ve kapasitesinden söz ettiren  sektöründe öncü bir marka olma hedeflerine adım adım ilerlemeye devam etmektedir. 


MARTAT BANYO  Üretimde Son Teknolojiyi ,Estetiği ,Tasarım  ve Kaliteyi  her zaman ilke edinerek Yatırımlarını bu yönde yapmaya ve geliştirmeye hızla devam etmektedir.

Satışta ve  satış sonrası  (SSH) hızlı hizmetleriyle müşterisine ve bayisine destek olmayı ilke edinmiş MARTAT BANYO  Yurtiçi ve Yurtdışında Satış ve  Pazarlama ekibi ile  bu görevi başarıyla sürdürmektedir.

İş sağlığı , kalite yönetimi ve çevre yönetim sistemi sertifikalarına sahip olan MARTAT BANYO, sorumluluğunun bilincinde görevini en iyi şekilde yerine getirmeye devam etmektedir.

Günümüz trendlerini yakından takip eden ve kendi sektörüne yön veren MARTAT BANYO dinamik ve  profesyonel  ekibi  ile üretmeye; ülke ekonomisine yaptığı İhracat ile istihdama ve ekonomik desteğini devam ettiren; sürdürülebilir, güçlü ve  yerli bir  marka olmanın haklı gururunu yaşamakta ve yaşatmaktayız.

Yine ;daima ve hep birlikte olmak dileğiyle ..

Yükleniyor..